ДІМ меду
Все для пасіки - все з пасіки
0 товар(ів) - 0,00 грн
Про нас

Вітаємо Вас  у магазині «Дім меду»! 


Наша місія: 

  • приносити задоволення та користь людям, їх здоров'ю, самопочуттю, підвищуючи життєву енергію, покращуючи збалансованість за допомогою органічної якісної продукції бджільництва, яка вироблена з любов'ю до бджіл та до людей
  • сприяти розвитку бджільництва України, забезпечуючи бджолярів необхідними інструментами, продукцією та інформацією.

Історія заснування

Дім меду  - сімейне продовження справи, яка була розпочата Василем Антоновичем Гайдар, почесним пасічником України, який все життя присвятив професійній роботі у бджільництві, є  науковцем - одним з провідних дослідників карпатських бджіл, а також практиком, ентузіастом та авторитетом у своїй справі. Він є селекціонером 5 типів карпатських бджіл, автором більше ніж 160 статей, співавтором 6 книг із бджільництва, лектором, а також автором універсальної кліточки Гайдара та ряду пристосувань для полегшення експлуатації нуклеусного парку. Кажуть, що щаслива людина та, в якої професія співпадає з хобі, і це саме про пана Василя, який любить свою роботу ї те, що її результати, смачна та корисна бджолопродукція, слугують людям для здоров'я.

На даний момент пасіка складається з 310 сімей, які базуються у трьох місцях Закарпатської області та вивозяться на високогір'я Закарпатської та Львівської областей з початком цвітіння малини, чорниці, гірських трав, саме туди, де бджоли збирають цілющий, надзвичайно запашний унікальний мед з гірського різнотрав'я. 

А починалося все у 1975 році, коли Василь Гайдар приїхав у Мукачево на проханна професора Г.А.Аветисяна для проведення племінної роботи по репродукціх карпатських бджіл та придбав 5 бджолородин в одному з сіл Мукачівщини і заснував пасіку, яка на протязі наступних двох років зросла до 20 сімей. Пасіка утримувалася заради одержання меду та реалізації безстільникових бджолопакетів. На початку 80х років на пасіці утримувалося 75-80 бджолиних родин. В ці ж роки на пасіці організовується репродукція плідних карпатських маток.
У 1984 році Василь Гайдар очолює Мукачівських бджолорадгосп, а з 1989 року відділ селекції та репродукції карпатських бджіл Інституту бджільництва ім. П.І.Прокоповича. В цей час були створені Вучківський, Рахівський, Колочавський, Говерла, Синевир типи карпатських бджіл, деякі з них визнані селекційним досягненням.

На початку 90х років власна пасіка розширюється до декількох сотен бджолиних сімей, які розташовуються в різних районах Закарпаття. Основна база облаштовується у с. Шенборн на околиці м. Мукачево. З цих років на пасіці стрімко зростає репродукція маток щойно створених типів карпатських бджіл, автором яких є пан Василь. Пасіка стає осередком досвіду масового виробництва чистопородних маток карпатських бджіл. З метою набуття передового досвіду пасіку часто відвідують бджолярі різних районів Закарпаття і не тільки.
З часом навколо пасіки гуртується група матководів, які переймають досвід організації масової репродукції чистопородних високоякісних маток карпатських бджіл. Проте основні репродуктори маток знаходяться у с. Шенборн. Це пасіки Василя Антоновича, сина Юрія (нині невістки Олени) та Степана Керека, який став одним з найкращих матководів, а також ряд пасік Мукачівського та Міжгірського районів. Чистопородний матеріал береться з таких пасік-первинних репродукторів:
  • тип Говерла – Степан Керек
  • тип Рахівський – Іван Мерцин
  • тип Вучківський – Василь та Михайло Плиски
  • типи Синевир – Віктор Папп
Матки поставляються на пасіки України, Узбекистану, Казахстану, Азербайджану, РосіЇ, Польщі, Румунії, Молдови, Білорусії, Туреччини, ОАЕ та ін.

Магазин Дім меду

У 2000 р. відкрито магазин у с.Шенборн, який пропонує бджолоінвентар, необхідний для роботи на пасіці, асортимент постійно розширюється. 

У 2014 р. відкрито магазин у центрі м.Мукачево, де можна придбати як повний перелік якісної продукції бджільництва, так і бджолоінвентар.  

На додаток до такоі бджолопродукції, як різні сорти меду, пилок, перга, прополіс, маточне молочко, віск, гомогенат маточних личинок, настойки воскової молі та підмору, в нас є подарункові набори, які приносять радість тим, кому їх дарують, дуже гарна та корисна органічна, повністю натуральна продукція ручної роботи за використанням продуктів бджільництва. Це декоративні свічки з натурального воску, мило, косметичні креми для різних типів обличчя, бальзами бля губ. Для м'якого та ефективного лікування нежитю та застуди допоможуть наші ексклюзивні дуже популярні льодяники від кашлю та спрей для носа. Ніжний медовий оцет додасть родзинки та нового смаку до ваших страв. Поласувати нашим медом ви зможете вприкуску до трав'яного закарпатського чаю, який є в нашому асортименті, на дозвіллі можна випити чарочку питного меду. 

Для роботи на пасіці бджолярі знайдуть в Домі меду все від шпателя і стамески до медогонки та костюму бджоляра, все необхідне для утримання пасіки в хорошому стані та організації робочого процесу.  В нас Ви можете купити за найкращою ціною оптом та вроздріб кліточки Гайдара, які ми виробляємо, апарат Варомор, здати віск, мерву, купити вощину. Асортимент бджолоінвентаря широкий, а ціни привабливі.

Ми гарантуємо якість нашої продукції

Найкращим свідченням якості нашої бджолопродукції є те, що вся наша родина від малого до великого її вживає, користується нею та обожнює, оскільки вона смачна, корисна, надає енергії та допомагає бути здоровими, сильними та гарними . Ми вкладаєму часточку нашої душі у те, що робимо, і сподіваємося, що Ви отримаєте таке саме задоволення, як і ми, від продукції, яку ми для вас виробляємо з любов'ю.

  • продукти бджільництва отримуються в екологічно чистій місцевості
  • пасіки обробляються від кліща після відкачки меду. Антибіотики при обробці не застосовуються, обробка проводиться натуральними препаратами. Отже, наша продукція без шкідливих речовин.
  • масова репродукція карпатських бджоломаток ведеться від чистопородного матеріалу, який поступає з первинних репродукторів.
  • на всіх пасіках насичений трутневий фон чистопородних карпатських бджіл

Наша пасіка

Магазин "Дім меду"

Наші нагороди

Документи